Kestel Göçmen Konutlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Starcraft 2 Sonunda Geldi!
Süper Tespitler  : ) Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 4:35 pm tarafından axisheytan

» Hangi Ölüm Ne Hissettiriyor
Süper Tespitler  : ) Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 11:13 pm tarafından Admin

» Resimlerle Kestel
Süper Tespitler  : ) Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 12:35 pm tarafından Admin

» Einstein kadar zekimisin ?‏
Süper Tespitler  : ) Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 12:32 pm tarafından Admin

» Neşeli Hayat - Yılmaz Erdoğan
Süper Tespitler  : ) Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 1:54 am tarafından Berkant

» İlk Tranva
Süper Tespitler  : ) Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 1:53 am tarafından Berkant

» Nefes : Vatan Sağolsun ( 2009 )
Süper Tespitler  : ) Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 10:45 pm tarafından trouble.hs

» DOĞADA YÖN BULMA YÖNTEMLERİ
Süper Tespitler  : ) Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 10:05 pm tarafından trouble.hs

» Orta okul yıllarımın hit parçası
Süper Tespitler  : ) Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 10:16 pm tarafından bratcet

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 8 kişi Cuma Ekim 13, 2023 8:51 am tarihinde online oldu.

Süper Tespitler : )

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Süper Tespitler  : ) Empty
MesajKonu: Süper Tespitler : )   Süper Tespitler  : ) Icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 10:21 pm

Hayatımızı, “ne” olduğunu bilmediğimiz bir sürü refleks ile yaşıyoruz “neden” olduğunu bilmeden...

Neden bozulan otobüsün yolcuları bizim otobüsümüze aktarıldığında onlara mültecilermiş gibi bakarız?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Neden her gördüğümüz haritada hemen Türkiye`yi bulmaya çalışırız? Millet olarak dünyada kaybolma kompleksimiz mi vardır?

Neden birbirimize sarılınca sağa sola sallanırız?

Neden öğrenciler ilkokul 5. sınıfa kadar öğretmene 'öğretmenim' diye seslenirken 6. sınıfta bir anda 'hocam' diye seslenmeye başlar?

Neden sınavlarda '3 yanlış bir doğruyu götürür' şeklinde bir uygulama ile cezalandırılır da; '3 doğruyu bil, bir doğru da bizden' gibi bir kampanya başlatılıp zekaya ve riske girme cesaretine ödül verilmez?

Neden insanlar kapalı bir alandan yağmur yağan alana çıktığında kafalarını eğerler? Yağmura duyulan saygıdan mıdır, yoksa ondan tırstığımız için midir?

Neden dükkanı kapatıp giden esnaf, kapıya '10 dakika sonra dönücem' yazar? Esnafın ne zaman gittiğini nasıl anlarız?

Televizyona çıkan insanlar neden kendilerini Türkiye`deki herkesin izlediğini zanneder? Örneğin; 70 milyon bizi izliyor ( 5 milyon eksik anketimize göre )

Düğünlerde neden 'Dom dom kurşunu' ile göbek atılmaktadır? 'Bir avcı vurdur beni, bin avcı yedi beni' gibi sözlerle kendinden geçen başka bir millet var mıdır?

Cumartesi ve pazartesinin neden kendi isimleri yoktur? (Cuma-ertesi, pazar-ertesi)

Dolmuşlardaki fiyat tarifesinde en kısa mesafe neden 'indi-bindi' olarak tabir edilmektedir? Önce inilip, sonra mı binilir? Bir terslik yok mudur?

Bir programı bilgisayarımıza kurarken neden 'kabul ediyorum' ya da 'kabul etmiyorum' seçenekleri vardır? O kadar parayı bayılıp programı aldıktan sonra 'kabul etmiyorum' seçeneğini işaretleyen saf kişiler mevcut mudur?

Bir programı bilgisayarımıza kurarken neden 'kabul ediyorum' ya da 'kabul etmiyorum' seçenekleri vardır? O kadar parayı bayılıp programı aldıktan sonra 'kabul etmiyorum' seçeneğini işaretleyen saf kişiler mevcut mudur?

Bulmacalarda neden boru sesinin karşılığı hep 'ti' dir? Bulmacaları hazırlayan arkadaşlar hiç 'ti' diye ses çıkaran boru görmüşler midir?

Neden ilanlarda 'doktordan temiz araba' şeklinde yazılır? Hipokrat yemininde 'arabamı temiz kullanacağım' diye bir madde mi vardır?

http://chastel.yetkinforum.com

Süper Tespitler : )
1 sayfadaki 1 sayfası